Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")

Join the forum, it's quick and easy

Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hvala na reklami!

3 posters

Go down

Hvala na reklami! Empty Hvala na reklami!

Post by amos 2009-11-01, 00:36

Zbog tehničkih problema ovaj post je bio izbrisan, ali evo vraćamo ga u celosti:
Drago mi je da mogu da primetim jedno interesovanje za ovaj forum i njegov nastanak, naročito od strane sve prisutne moderatorice Dine.Taj prizvuk koinspiracije koji pokušava da zakači za nastanak ovog foruma je u najbolju ruku patetičan, jer je kompletan pentekosni forum kopiran i ukoliko neko želi detalje kako je došlo do svega može ih traziti i dobice ih.Ali ukratko Admin pentekosnog foruma se umorio i jednostavno zbog mnogih obaveza nije više bio u mogućnosti da bude aktivan, stoga je rešio da ga ugasi.To je bilo njegovo objašnjenje.Slava Gospodu mi idalje imamo mesto za druženje i na tome sam zahvalan.Verujem da je ideja ovog foruma da se družimo i otvoreno govorimo o razlikama, ne krijući svoje stavove zarad laznog mira, ali u isto vreme da prihvatimo i stavove koji možda isključuju našu denominaciju,organizaciju, itd.Ideja ovog foruma je na prvom mmestu istina a na drugom razumevanje da ne mogu svi isto videti ono što mi verujemo da je istina.Možemo se družiti, raspravljati, ne slagati, i mnoge druge stvari koje nisu dozvoljene na ekumensko obojenim forumima.Reči su nam date da se njima branimo ili osudimo. ukoliko nemamo mogućnost da odbranimo svoj stav rečima, onda je dobro pretresti i utvrditi ono što ne valja, umesto da jednostavno baniramo one koji nam ne pašu.
Predalažem da svako ko želi da učestvuje na ovom forumu u njegovoj izgradnji, kroz teme koje vode ka diskusiji da to i uradi, ali bi bilo dobro da upiše ovu novu adresu.Prenosim u potpunosti izjavu Dine koja je nekada i sama bila deo pentakosnog foruma, dok nije rešila da pomogne njegov nestanak.


Dina:
Kad se otvorio forum http://pentekost.editboard.com/ smo objavili ovdje,jer je zamisljen kao vrjedni protestanski forum,gdje bi se razbile medjusobne predrasude,red je i posteno saznati istinu,kako su ga neki pretocili u ovaj forum.https://isuskrist.forumcroatian.com/

Sto kazu ovi ljudi?
Čovjek & Riječ on pon ruj 21, 2009 1:56 pm

.Ovaj forum (isuskrist.forumcroatian.com), kreiran je u svrhu testiranja, odnosno (mojeg) pokušaja da se, (u suradnji s Adminom foruma) pronađe greška koja je u to vrijeme bila prisutna na forumu pentekost.editboard.com i koja je onemogućavala nesmetano korištenje toga foruma, te prijetila njegovim krajem, a sa kojom vlasnik i Admin foruma nije mogao "izaći na kraj".
Nakon svih proteklih zbivanja, uključujući tu i jednostranom odlukom (vlasnika i Admina) zatvoren forum pentekost.editboard.com, do današnjeg dana, NETKO (meni nepoznat) je preusmjerio domenu postojećeg foruma pentekost.editboard.com na domenu ovoga (neživućeg) foruma, (isuskrist.forumcroatian.com).
Koja je namjera te nečije (jednostrane) odluke, meni nepoznatog izvršioca, ostalo je nejasno do ovog trenutka. Sve (PM) poruke koje su mi kao članu svježe zatvorenog foruma stigle, nisam uspio pročitati, jer radi spomenutih zbivanja nisam mogao pristupiti zatvorenom forumu. Toliko, na znanje svima zainteresiranima i u ime istine

Čovjek & Riječ
covjekodrijeci@hotmail.com.

Zadnja promjena: Čovjek & Riječ; pet lis 02, 2009 2:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
file:///C:/R%20A%20Z%20N%20O/G%20O%20S%20P%20E%20L/NasForum/forum/isuskrist.forumcroatian.com/forum-f1/informacija-t7.htm
_________________
Crux sancta sit mihi lux

Non draco sit mihi dux

Vade retro Satana! Nunquam suade mihi vana! Sunt mala quae libas. Ipse venena bibas!



Svako dobro želim.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Hvala na reklami! Empty Re: Hvala na reklami!

Post by Čovjek & Riječ 2009-11-02, 10:55

amos wrote:Drago mi je da mogu da primetim jedno interesovanje za ovaj forum i njegov nastanak, naročito od strane sve prisutne moderatorice Dine ...
Moderatorica Dina, ili naša sestra u Isusu Kristu (neka izabere što joj se više sviđa Very Happy ), a i svi drugi zainteresirani mogli su pročitati informaciju o ovom forumu. Što kažu ovi ljudi ? Pa ovi ljudi kažu upravo to što su i napisali. Što se tiče mišljenja drage naše Dine : "red je i posteno saznati istinu,kako su ga neki pretocili u ovaj forum.https://isuskrist.forumcroatian.com/", potpuno se slažemo, ali draga Dina, primjetićeš da ni nama (meni) nije to poznato. Preporučam da pitaš vlasnika i Admin-a zatvorenog foruma, on bi trebao znati više o tome.
Evo i dodatne informacije (za zainteresirane), izjave Admina našeg negdašnjeg foruma, koji je on (jednostranom), svojom odlukom, zatvorio. Dakle :

Poštovani forumaši,

želim vam priopćiti jednu moju odluku koja se tiče ovog foruma: ovih dana želim zatvoriti ovo mjesto razgovora zbog prevelikih obveza u mojoj Crkvi, ali usto i zamora kojega sve teže podnosim.
Gospodin vidi unutra i ja znam kako mi je.

Hvala svima na pozdravima, suradnji, molitvama, pomoći bilo koje vrste.
Mislio sam da će biti lakše kad sam otvorio ovaj forum, ali sam se prevario. Previše posla udari u glavu.

Srdačan pozdrav svima i želim vam svako dobro.

Smjerno u Kristu Mario Bošnjak-Ćubela Mirkov.


Ako nekoga dodatno zanima, evo (i) linka sadržaja originalne stranice (na kojoj je objavljena ova Ćubelina izjava) sa starog foruma :

pentekost.editboard.com

Zahvaljujem bratu Amosu na pomoći u rekonstrukciji, ova dva (mojom greškom) izgubljena posta, a radi potpune vjerodostojnosti, originalan datum njegovog posta je sub lis 24, 2009 4:20 pm, a moga pon lis 26, 2009 11:59 am. Kao što je vidljivo ne bojimo se istine, nego je dapače želimo i radujemo joj se.
Međutim čudno mi je zašto je sestra u Kristu, poštovana Dina, objavila, pa onda izbrisala svoj post o nama, tj. ovom forumu.
Ostaje otvoreno pitanje.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Hvala na reklami! Empty Re: Hvala na reklami!

Post by anče 2009-11-02, 18:58

e znate šta, kada ovako komentarišete ko nije u toku nema pojma o čemu govorite Smile (naročito došljaci)

anče

Broj postova : 94
Join date : 2009-10-22

Back to top Go down

Hvala na reklami! Empty Re: Hvala na reklami!

Post by Čovjek & Riječ 2009-11-03, 12:40

anče wrote:e znate šta, kada ovako komentarišete ko nije u toku nema pojma o čemu govorite Smile (naročito došljaci)
Slažem se s tobom.
Zato, onaj koga interesira može uvijek pitati Very Happy, naime ne znam koliko bi imalo smisla ići u dubinu i u detalje o ovome. Dakle koga zanima i želi znati i shvatiti može pitati, odgovori neće biti uskraćeni, naprotiv.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Hvala na reklami! Empty Re: Hvala na reklami!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum