Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")

Join the forum, it's quick and easy

Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem sa kojim se teško boriti

+3
Diana
neaktivan
amos
7 posters

Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Problem sa kojim se teško boriti

Post by amos 2009-12-06, 00:55

Svi možemo primetiti jedan problem koji postoji na forumu.Iako je ovaj forum zamišljen kao slobodan i slobodno mesto za izražavanje svog mišljenja, nekako mi ovo prelazi granice pristojnosti na koje ja kao čovek ne znam kako da se ponašam pa eto vas kao braću i sestre molim da mi pomognete svojim predlozima šta se treba učiniti sa ovom osobom koja nas ometa.
Naravno ukoliko vama ne smeta, ne smeta ni meni, navikao sam da me različiti duhovi spopadaju i pokušavaju da me isprovociraju.Pa evo ovo je mesto na kome možete predlagati.Svaku ličnu provokaciju ću brisati, osim ako je upućena na moju adresu, onda neka je.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by neaktivan 2009-12-06, 20:02

"Ako li se tko ne pokorava našoj riječi u ovoj poslanici, zabilježite ga, ne drugujte s njime, da se postidi, ali ga ne smatrajte neprijateljem, nego ga urazumljujte kao brata."

"Ne ogovarajte, braćo, jedni druge! Tko ogovara ili sudi brata svoga, ogovara i sudi Zakon. A sudiš li Zakon, nisi vršitelj nego sudac Zakona. "

"Braćo moja, odluta li tko od vas od istine pa ga tkogod vrati, znajte: tko vrati grešnika s lutalačkog puta njegova, spasit će dušu njegovu od smrti i pokriti mnoštvo grijeha."

"Tek neka nitko od vas ne trpi kao ubojica, ili kradljivac, ili zločinac, ili makar i kao nametljivac"

ALI ako ni to ne posluša >> "Ako ni njih ne posluša, reci Crkvi. Ako pak ni Crkve ne posluša, neka ti bude kao poganin i carinik."

neaktivan

Broj postova : 126
Join date : 2009-12-06
Lokacija : Zemlja

http://www.illbehonest.com/

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana 2009-12-06, 20:40

vega
ja nisam znala da me se smatra nametljivicom,a imam problema sa šutnjom,jer me tako vodi Bog.
Al zbog patrijarhata ispadam neposlušna,a dano mi je da govorim,i da razlevam Duh Sveti.
Kako si me ti doživeo?
Diana
Diana

Broj postova : 41
Join date : 2009-10-28
Age : 47
Lokacija : CRO,Kalinovac,nekad Pitomača

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=10000

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by neaktivan 2009-12-06, 20:51

Diana, prije nego nastavim, da razjasnim nešto.


Nemam apsolutno ništa protiv tebe kao ljudsko biće, kao Božje stvorenje, i kao takvu te poštujem i kao takvu te mogu razumjeti/shvatiti i uvažavati.

ALI

Kao sestri u Kristu (to vjerjem ti tvrdiš da jesi) ti nemogu lagati, i neželim da misliš da je sve u redu. Želim da to znaš, a trenutno stanje stvari pokazuje suprotnu stranu - da nije sve u redu. Ako si doista obračena i nanovo-rođena, ti trebaš odsjajavat Krista, i biti njemu na slavu i nama na radost (pogotovo onima koji su u također u Kristu) a ne na salbazan i žalost (mene osobno žaloste neki tvoji postupci, ali o tome u PM-u). Ako je Kristov Duh u tebi on če ti reć što nije u redu, ja ne želim javno iznositi tvoje prijestupe jer prvo trebam pred Bogom očistiti svoje, ali Duh Sveti bi te trebao osvjedočiti što nije u redu, i zašto ti pišem ovo, ukoliko se to desi tada se iskrenoga srca pokaj i zatraži od Boga oprost i slobodu i pobjedu, da možeš imati zajedništvo sa onima koji stoje u Istini. To je moja želja, da doista budeš dijete Božje, i da slava Kristova bude očita u tvojemu životu, molit ću se za to, ali ti biraš što češ učiniti, kome se podrediti i koga proslaviti u svojemu životu. Budi mudra!


Neka te Gospodin Isus blagoslovi, krvlju svojom očisti, i da ti mir i radost, koja če nama biti svjedočanstvo Krista u tebi. Njemu na slavu neka bude, amen!

neaktivan

Broj postova : 126
Join date : 2009-12-06
Lokacija : Zemlja

http://www.illbehonest.com/

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana 2009-12-06, 20:55

Shvatam,al Bog me uputio u sve rečenice ikad,znaj.
I kad kažem -u smislu da sudim-tad ne sudim ja,već ON u meni.
Upućuje me na Branhama,i šta,da šutim tad?
I kao takve sude njih.
Diana
Diana

Broj postova : 41
Join date : 2009-10-28
Age : 47
Lokacija : CRO,Kalinovac,nekad Pitomača

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=10000

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by diana*** 2010-07-25, 08:09

Nadam se da više neće bit problema .
diana***
diana***

Broj postova : 57
Join date : 2010-02-21
Age : 47
Lokacija : heaven

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Dijana 2012-02-17, 00:18

Vaš problem je tolko odbačen ,da bi vi sad trebali cvasti od sreće ,jer vam se ispuni ...
Dijana
Dijana

Broj postova : 81
Join date : 2011-08-28
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003592635323&sk=wa

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Dijana 2012-02-21, 11:19

Problem baš ima problema ,nemože se otkrpat nikako
Dijana
Dijana

Broj postova : 81
Join date : 2011-08-28
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003592635323&sk=wa

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Dijana 2012-02-21, 15:47

Neka mi brat Č & R oprosti ,ali ja ću postavit pjesmu koja je prikladna za mene i moje misli o braći ,jer ...dođe mi da poludim e !
Sva moja ljubav seli put razne braće koji me ne doživljavaju !
(batalite bezobrazne riječi i ljubav perverznu ,ostavite samo to da ja neke ljude
NEMOGU IZBIT IZ GLAVE Very Happy )

Osijek ,Nova Gradiška,Novi Sad,Beograd ... nemam više ništa ,da imam love,ni lova nebi vredila da ih vratim da mogu razgovarat sa njima ,nemaju pojma kakva su dragocjenost ,nemoš isforsirat ljude koji te izbjegavaju - da krenu ispočetka ,normalnim razgovorom ,jer sve je krenulo krivo Sad ,i ko da to oprosti i zanemari ?
Svima pozdrav ,nemogu ja ni forum isforsirat da krene i ja ne želim biti dvorska luda ,
kako ispadam...
Zanjeo me ovaj fini dan ,sunce i osjet skorog proljeća ,pa sam opet krenula ... Neutral


Dijana
Dijana

Broj postova : 81
Join date : 2011-08-28
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003592635323&sk=wa

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Dijana 2012-02-21, 15:51

Svim naporima ću se i zaustavit ,jer smisla nema ,nisam ja vaš PROBLEM ,
ja sam svoj ,koji voli previše i srce ne obuzdava egom ...
(nema tu leka,ali da pokažem bar poštovanja bratu i njegovom forumu pa da se ipak maknem)
Dijana
Dijana

Broj postova : 81
Join date : 2011-08-28
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003592635323&sk=wa

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Čovjek & Riječ 2012-06-21, 22:48

Dijana wrote:Svim naporima ću se i zaustavit ,jer smisla nema ,nisam ja vaš PROBLEM ,
ja sam svoj ,koji voli previše i srce ne obuzdava egom ...
(nema tu leka,ali da pokažem bar poštovanja bratu i njegovom forumu pa da se ipak maknem)
Evo sada sam ovo pročitao i ... nipošto nemoj razmišljati na takav način, bar kada sam ja u pitanju ... ti nipošto nisi moj problem, naprotiv, nalazim mnogo vrijednoga u tvojoj osobnosti ... i u tvom nastupu. Ima tu vrijednosti s kojima se mnogi drugi ne bi mogli pohvaliti.
Što se mene tiče, stvarno nemam vremena, nisam tu (nekoliko dana), nisam jednostavno prisutan ... žao mi je. Da bi postojao forum mora biti zainteresiranih ljudi, a ljudi su se očito "ispucali", rekli što su imali reći, "presušili", razočarali se sa ovim ili onim ... nešto drugo im je odvuklo pažnju ?
Bog s tobom Dijana. Možda nam ipak netko dođe, netko sa potrebom da daje drugima ono čime ga je Gospodin blagoslovio, ili možda netko sa potrebom da primi blagoslov ?
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana ` 2012-06-22, 22:40

.


Last edited by Diana ` on 2013-06-19, 12:22; edited 1 time in total
Diana `
Diana `

Broj postova : 46
Join date : 2012-06-17
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002067051883&ref=t

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana ` 2012-06-23, 10:39

.


Last edited by Diana ` on 2013-06-19, 12:21; edited 1 time in total
Diana `
Diana `

Broj postova : 46
Join date : 2012-06-17
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002067051883&ref=t

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Čovjek & Riječ 2012-06-25, 10:57

Opet Diana wrote:...
Bude ispalo da zadržavam istinu , što je isto ko da lažem .
Pa ne moraš baš SVIMA - SVE reći ?
Čula si da je nekad bolja opcija šutnja ?
Nekad se događa da se istina koju izrečeš upotrijebi direktno protiv tebe, zar ne ?
Nemoj je iznositi uvijek i pred svakim.
Pred Bogom možeš uvijek, dapače, vrlo poželjno Very Happy .
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana ` 2013-11-27, 15:04

Pišem pod temu problema ,jer sam spoznala svoj problem , a to je ozbiljan problem opsjednuća . Pišem još ovo da bude jasnije moje nastupanje na ovom forumu . Najrađe bi sve svoje obrisala sad , ali nije moguće . Bila sam na psihijatriji iz očaja ,ali ne pomažu tablete ,sve ostaje isto - glasovi , tjeskoba , i to stanje nemože biti stanje u Božjoj milosti . Razlog zbog čega sam slušala glasove demona je taj da sam mislila da me vodi Bog . Imala sam i stanje mira i bezbrižnosti . Sad samo radi svoje savjesti velim svima NE DAO BOG VAMA ŠTO SAM IMALA JA i oprostite . 3 i pol godine jakog vodstva , da pišem i živim po pravilu nekog iznutra (svoja nisam bila ni pola) .Sad mi daje olakšanje saznanje da su me vodili demoni ,istina oslobađa . Davali su mi uvjerenje da sam Kćer Sionska . Možda takva stanja proživljavaju sumanute osobe ,ili šizofrene - ideje da su od Boga , a ja velim samo jedno - Biti od Boga je rijetkost . Uska vrata . Ostavljam polemiziranje , ali usput sam upoznala Bibliju i jasno piše da se Bogu nemožemo nuditi ,već ako smo pozvani - pozvani smo , a meni je poziv demona izgledao ko poziv od Boga , čudesne obmane .

Ivan 15,16 Ne izabraste vi mene, nego ja izabrah vas i postavih vas da idete i rod donosite i rod vaš da ostane te vam Otac dadne što ga god zaištete u moje ime.
Diana `
Diana `

Broj postova : 46
Join date : 2012-06-17
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002067051883&ref=t

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Čovjek & Riječ 2013-11-27, 16:20

Diana ` wrote:Pišem pod temu problema ,jer sam spoznala svoj problem , a to je ozbiljan problem opsjednuća . Pišem još ovo da bude jasnije moje nastupanje na ovom forumu . Najrađe bi sve svoje obrisala sad , ali nije moguće . Bila sam na psihijatriji iz očaja ,ali ne pomažu tablete ,sve ostaje isto - glasovi , tjeskoba , i to stanje nemože biti stanje u Božjoj milosti . Razlog zbog čega sam slušala glasove demona je taj da sam mislila da me vodi Bog . Imala sam i stanje mira i bezbrižnosti . Sad samo radi svoje savjesti velim svima NE DAO BOG VAMA ŠTO SAM IMALA JA i oprostite . 3 i pol godine jakog vodstva , da pišem i živim po  pravilu nekog iznutra (svoja nisam bila ni pola) .Sad mi daje olakšanje saznanje da su me vodili demoni ,istina oslobađa . Davali su mi uvjerenje da sam Kćer Sionska . Možda takva stanja proživljavaju sumanute osobe ,ili šizofrene - ideje da su od Boga , a ja velim samo jedno - Biti od Boga je rijetkost . Uska vrata . Ostavljam polemiziranje , ali usput sam upoznala Bibliju i jasno piše da se Bogu nemožemo nuditi ,već ako smo pozvani - pozvani smo , a meni je poziv demona izgledao ko poziv od Boga , čudesne obmane .

Ivan 15,16 Ne izabraste vi mene, nego ja izabrah vas i postavih vas da idete i rod donosite i rod vaš da ostane te vam Otac dadne što ga god zaištete u moje ime.
Nemaš pojma koliko mi je drago što te čujem sestro u Kristu, bio sam zabrinut za tebe, vidim da si dobro hvala Bogu Very Happy Dat će Bog, dobar je On onima koji se uzdaju u Njega, Amen. Svet, svet je Gospodin naš. Čujemo se sestro, drži se u Gospodinu Bogu našem i Spasitelju Isusu Kristu.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana ` 2013-11-28, 12:22

.


Last edited by Diana ` on 2014-09-27, 12:16; edited 1 time in total
Diana `
Diana `

Broj postova : 46
Join date : 2012-06-17
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002067051883&ref=t

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Čovjek & Riječ 2013-12-03, 12:44

Diana ` wrote:Hvala ti puno za riječi podrške .
Volja je Božja , ako mi bude dobro , bez utjecaja demona .
Ispričavam se svima , nije mi drago kako sam bila vođena , i to nebožjim utjecajem , za koji sam smatrala da je čudno vodstvo samog Boga . Neka ti Bog da da ti zaživi forum i da imate zajedništvo .
Draga na riječima podrške zahvali Bogu, jer da nije Njega, bez lažne skromnosti govorim, ne bi bilo ni riječi ove podrške.
Znaj da je Onaj koji je u nama (Bog Spasitelj), a kojega primamo po vjeri u Njegovu Riječ, Njegova obećanja (nikada te neću napustiti, čak i kada te svi drugi napuste), veći nego onaj koji je u svijetu (Sotona, optužitelj), sa svom svojom vojskom. Dakle drži se Njega i ne boj se, u Njega se možeš pouzdati ! Neka ti je sva punina Njegovog blagoslova, da budeš zdrava za svoju obitelj i svjedočanstvo Božje svima, još jedno čudo snage Božje ljubavi za ovaj svijet, u imenu i na slavu imena Isus Krist, Amen.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana ` 2014-01-31, 16:26

.


Last edited by Diana ` on 2014-09-27, 12:16; edited 1 time in total
Diana `
Diana `

Broj postova : 46
Join date : 2012-06-17
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002067051883&ref=t

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Čovjek & Riječ 2014-02-04, 13:41

Diana ` wrote:Č & R ,osobnost kad stane uz osobu - to je tvoj ČIN .
Od nas se očekuje rad ,kao prema samaritancu , zato ti hvala da si bio tu za mene . Ozbiljno u mom životu nema za mene podrške podaništva Bogu ,svi samo gledaju moje papire . Da - perzistirajujuće sam sumanuta , gledano doktorskim očima (za koje mi je malo stalo) .
Za dobro zdravlje, treba gledati sebe (i druge) očima Doktora, Doktora nad svim doktorima Very Happy, jednostavno zato, jer On je Bog. Tko se može bolje brinuti za naše zdravlje od Boga? Ovim naravno ne isključujem (i) ovozemaljske liječnike, već samo želim postaviti ispravnu hijerarhiju i prioritete. Bog nekada otklanja bolest trenutačno, a nekada to čini kroz duže vrijeme. O tome On odlučuje, ali uvijek se možemo pouzdati u Njegov izbor, jer On je Jedini, sveti, pun milosti, savršeni Bog, koji nas ljubi više nego bilo tko drugi, čak i više nego bi mi sami sebe bili u stanju voljeti.
Zato, treba dati Bogu slavu i mjesto koje samo Njemu pripada.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Diana ` 2016-03-21, 19:40

Propovjednik 7,14
U sretan dan uživaj sreću, a u zao dan razmišljaj:
Bog je stvorio jedno kao i drugo - da čovjek ne otkrije
ništa od svoje budućnosti.


Ja sad živim u jednom domu za odrasle i tam baš pripadam , najmanji je utjecaj "normalnog"
života na mene . Čujem glasove i dalje , al ne uznemirujuće ,već hvale Boga.
I dalje mi je Bog najvažniji .
A ovo izrečeno na ovom forumu neka je kako je , samo Bog zna kako me je vodio .
Diana `
Diana `

Broj postova : 46
Join date : 2012-06-17
Age : 47

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002067051883&ref=t

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Čovjek & Riječ 2016-05-28, 19:59

Diana ` wrote:Ja sad živim u jednom domu za odrasle i tam baš pripadam , najmanji je utjecaj "normalnog" života na mene . Čujem glasove i dalje , al ne uznemirujuće ,već hvale Boga.
I dalje mi je Bog najvažniji .
A ovo izrečeno na ovom forumu neka je kako je , samo Bog zna kako me je vodio .

Draga Diana iskreno ti želim blagoslov Božji, štogod to bilo za tebe, blagoslovljena ti i cijela tvoja obitelj u Isusu Kristu, Amen. Drago mi je što si se javila, mislio sam kako si i gdje si.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Problem sa kojim se teško boriti Empty Re: Problem sa kojim se teško boriti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum