Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")

Join the forum, it's quick and easy

Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informacija

+3
Admin
amos
Čovjek & Riječ
7 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Informacija Empty Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2009-09-21, 14:56

Ovaj forum (isuskrist.forumcroatian.com), kreiran je u svrhu testiranja, odnosno (mojeg) pokušaja da se, (u suradnji s Adminom foruma) pronađe greška koja je u to vrijeme bila prisutna na forumu pentekost.editboard.com i koja je onemogućavala nesmetano korištenje toga foruma, te prijetila njegovim krajem, a sa kojom vlasnik i Admin foruma nije mogao "izaći na kraj".
Nakon svih proteklih zbivanja, uključujući tu i jednostranom odlukom (vlasnika i Admina) zatvoren forum pentekost.editboard.com, do današnjeg dana, NETKO (meni nepoznat) je preusmjerio domenu postojećeg foruma pentekost.editboard.com na domenu ovoga (neživućeg) foruma, (isuskrist.forumcroatian.com).
Koja je namjera te nečije (jednostrane) odluke, meni nepoznatog izvršioca, ostalo je nejasno do ovog trenutka. Sve (PM) poruke koje su mi kao članu svježe zatvorenog foruma stigle, nisam uspio pročitati, jer radi spomenutih zbivanja nisam mogao pristupiti zatvorenom forumu. Toliko, na znanje svima zainteresiranima i u ime istine

Čovjek & Riječ
ako tko želi (svi zainteresirani) dodatne informacije, rado ću mu ih pružiti.


Last edited by Čovjek & Riječ on 2009-10-02, 15:35; edited 1 time in total
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-09-23, 00:06

Čovjek & Riječ wrote:Ovaj forum (isuskrist.forumcroatian.com), kreiran je u svrhu testiranja, odnosno (mojeg) pokušaja da se, (u suradnji s Adminom foruma) pronađe greška koja je u to vrijeme bila prisutna na forumu pentekost.editboard.com i koja je onemogućavala nesmetano korištenje toga foruma, te prijetila njegovim krajem, a sa kojom vlasnik i Admin foruma nije mogao "izaći na kraj".
Nakon svih proteklih zbivanja, uključujući tu i jednostranom odlukom (vlasnika i Admina) zatvoren forum pentekost.editboard.com, do današnjeg dana, NETKO (meni nepoznat) je preusmjerio domenu postojećeg foruma pentekost.editboard.com na domenu ovoga (neživućeg) foruma, (isuskrist.forumcroatian.com).
Koja je namjera te nečije (jednostrane) odluke, meni nepoznatog izvršioca, ostalo je nejasno do ovog trenutka. Sve (PM) poruke koje su mi kao članu svježe zatvorenog foruma stigle, nisam uspio pročitati, jer radi spomenutih zbivanja nisam mogao pristupiti zatvorenom forumu. Toliko, na znanje svima zainteresiranima i u ime istine

Čovjek & Riječ
covjekodrijeci@hotmail.com

Eh, tako je kako je.Ali nista nas ne sprecava da ovde nastavimo da pisemo.I taman necemo morati da trpimo svakakve provokacije koje smo imali do sada.Jedino sto bi morali malo da se animiramo vise da to sve krene.Pa ako ima raspolozenih, ja sam tu.
Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz njegovu crkvu, kroz one koji su spremni svega da se odreknu radi Njegovog imena.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2009-09-24, 11:02

amos wrote:Eh, tako je kako je.Ali nista nas ne sprecava da ovde nastavimo da pisemo.I taman necemo morati da trpimo svakakve provokacije koje smo imali do sada.Jedino sto bi morali malo da se animiramo vise da to sve krene.Pa ako ima raspolozenih, ja sam tu.
Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz njegovu crkvu, kroz one koji su spremni svega da se odreknu radi Njegovog imena.
Brate Amos, tako je, ništa nas ne spriječava da pišemo, čak ni provokacije, ma od kuda dolazile, jer Riječ ljubavi i istine Božje u Njegovoj sili razbija svaku prepreku na koju naiđe. Međutim (osobno) nisam spreman na ovakav način bilo što novo započinjati, jer najprije želim vidjeti i doznati čija je volja (i s kojim motivom) da se ovako i na ovaj način nastavi. Mi pripadamo, bar bi trebali pripadati, Ljubavi i Istini, pa ne želimo bilo šta započinjati mimo Ljubavi i Istine.
Izbrisati sve što je rečeno (i dobro i loše), pa započeti na zgarištu, zašto ? I kome to ne odgovara ono što je (na)pisano na forumu http://pentekost.editboard.com ? Netko tko zna odgovore na ova pitanja, a tu bi, vjerujem, mogao puno pomoći naš Admin - Ćubela, odnosno Mario Bošnjak, on bi trebao (po mome mišljenju) dati odgovore na ova pitanja prije nego (možda) započnemo nešto novo.
Usput ima jedan problemčić, a to je da ovaj forum nema Admina. Kako to ? Pa, tako što ja, koji sam ga otvorio, nemam pristupnu lozinku, jednostavno, zaboravljena je ... Very Happy
Možda to i nije tako loše ... ?


Last edited by Čovjek & Riječ on 2009-10-02, 15:37; edited 1 time in total
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-09-26, 20:52

Čovjek & Riječ wrote:Usput ima jedan problemčić, a to je da ovaj forum nema Admina. Kako to ? Pa, tako što ja, koji sam ga otvorio, nemam pristupnu lozinku, jednostavno, zaboravljena je ... Informacija Icon_biggrin
Možda to i nije tako loše ... ?
Pa ako ipak resis da aktiviramo ovaj forum, na ovoj stranici imas resenje problemcica, pa ako si voljan evo:
http://punbb.informer.com/forums/topic/20750/i-forgot-my-admin-password/
I pored toga forum ima jos tehnickih problema, npr. ne moze se izlogovati sa njega. Tako evo vivim da se registrovao i malo mliko, igleda mi da ce mozda biti jos zainteresovanih, krenemo pa polako, no kako god osetis da treba.

Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz Njegovu crkvu, kroz one koji su spremni svega da se odreknu radi Njegovog imena.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2009-09-28, 09:37

amos wrote:Pa ako ipak resis da aktiviramo ovaj forum, na ovoj stranici imas resenje problemcica, pa ako si voljan evo:
http://punbb.informer.com/forums/topic/20750/i-forgot-my-admin-password/
I pored toga forum ima jos tehnickih problema, npr. ne moze se izlogovati sa njega ...
Brate u Isusu Kristu, pozdravljam te i želim ti svaki blagoslov Onoga koji nas je prvi ljubio, u imenu Isus Very Happy .
Hvala na tvojoj podršci.
Što se tiče logiranja i de-logiranja; imaš ispod imena foruma osam shortcut-ova (linkova) koji se ne vide, a zadnji od njih je logiranje i de-logiranje. Možeš ih "vidjeti" ako kursorom dođeš na spomenuto mjesto, kursor će se promjeniti (ruka), a gdje si momentalno pokazat će ti se ako pogledaš status bar tvoga browser-a (u ovom slučaju https://isuskrist.forumcroatian.com/login.forum?logout=true&sid=68a5c88c45ea41927b3353ba5a5e8936&key=8dc24e).
Nema šta, stvarno zagonetan forum Very Happy !
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Admin 2009-10-26, 18:01

Evo, pošto je ovo tema koja se zove "informacija", onda evo jedne :
nakon svih mogućih zbivanja oko ovog foruma, uspio sam doći (prije nekoliko dana, petak) do zaboravljenog password-a, pa ovaj forum sada ima Admin-a, a to sam (silom prilika) ja, Čovjek & Riječ. Ovo je kratka informacija, iako, priča oko toga je puno duža. Koliko je to dobro, a koliko loše, odnosno što će iz svega proizići, pokazat će dani koji su pred nama. U svakom slučaju želim da svi budu informirani u istini i koliko god mi je to moguće nastojat ću da to tako i bude.
Možda je Gospodnja volja da imamo ovdje pravi kršćanski forum, sastajalište braće i sestara u Kristu ?
... pardon, dvije informacije : čim sam ja postao Admin, brat Amos postao je moderator i to mojom voljom, jer ga nisam konzultirao, ali poslije se pokazalo da nema ništa protiv ... naprotiv Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 42
Join date : 2008-10-12

https://isuskrist.forumcroatian.com

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by anče 2009-10-27, 00:46

.


Last edited by anče on 2009-12-06, 16:48; edited 1 time in total

anče

Broj postova : 94
Join date : 2009-10-22

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-11-01, 01:58

Posebno mi je drago da je ovo mesto gde svako može da dođe slobodno i da iznese ono što veruje.Može isto tako da veruje i u nešto sa čim se drugi ne slažu, i čak i da bude isključiv po tom pitanju.Svako ko želi da iznosi ono što veruje bi trebao biti spreman na to da može biti njegova vera stavljena pod mikroskop kritike, ali isto tako može argumentima da je brani.Verujem isto tako da nije nikakav argumet kukanje da onaj drugi nije tolerantan, ukoliko ne možeš pismom pokazati da si upravu, onda jemoj kukati već pismo u šake i uči Very Happy .
Kako smo za sada Moderatori Čovijek & Riječ i ja treba znati da mi ne pripadamo istoj da kažem denominaciji, tako da narod koji dolazi ne mora da brine da će biti ikakve diskriminacije, ali treba biti siguran da će biti možda i žustrijih argumenata iz pisma.No ipak kako smo u jednom Duhu Hristovom u slažemo se jako dobro Very Happy Pa eto tu smo da bismo pokazali ljubav, ali ljubav koja nije korektivna nije ljubav.Ljubav koriguje ono što je loše, ne prepušta onoga kojeg ljubi slučaju, već brine i bori se za svakog. Tako volimo se iskreno, volimo se tako što ćemo govoriti istinu jedni drugima, volimo se tako što ćemo shvatati da nemaju svi jednaka otkrivenja, volimo se tako što ćemo pomagati jedni drugima da dođemo do onoga što je istina.Ljubav bez istine je nemoguća.
Svako dobro...
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-12-06, 03:06

Danas je bilo dosta moderatorskog posla, nakupilo se off topica i drugih stvari koje guše forum, no ono što sam započeo to ću i dovršiti i raspremiti nered koji je nastao.Nijedno slovo neću ukloniti sa foruma, ali sve što je of topic premestiću ili na mesto gde pripada ili u deo koji će biti nazvan off topic, pa ću unutra bez ikakvog reda samo pobacati ono što nije na svom mestu a ni nema svoje mesto.Molio bih da ipak svako obrati pažnju da ne ide off topic, jer previše je to posla za mene.
Svako dobro
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2009-12-07, 11:16

amos wrote:Danas je bilo dosta moderatorskog posla, nakupilo se off topica i drugih stvari koje guše forum, no ono što sam započeo to ću i dovršiti i raspremiti nered koji je nastao.Nijedno slovo neću ukloniti sa foruma, ali sve što je of topic premestiću ili na mesto gde pripada ili u deo koji će biti nazvan off topic, pa ću unutra bez ikakvog reda samo pobacati ono što nije na svom mestu a ni nema svoje mesto.Molio bih da ipak svako obrati pažnju da ne ide off topic, jer previše je to posla za mene.
Svako dobro
Hvala ti brate.
Za sada, nažalost nemam mogućnosti dovoljno biti prisutan ovdje na forumu, ali nadam se da će se to promjeniti.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-12-07, 11:59

Postove forumašice Diane koji su nepodesni , brisaću bez opoomene.To je prva opomena i mera koju sprovodim u nameri da držim forum čistim.Znači svaki off topic ili uvredljivi post, i išaran različitim bojama brišem bez upozorenja.Ovo nije zabrana pisanja u boji, već samo mera izrečena Diani da nebi šrala na sve strane i uništavala naš lepi forum.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Diana 2009-12-07, 12:18

nikad više,al dal to znači da ne smem da pišem?
Diana
Diana

Broj postova : 41
Join date : 2009-10-28
Age : 47
Lokacija : CRO,Kalinovac,nekad Pitomača

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=10000

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-12-07, 12:30

Diana wrote:nikad više,al dal to znači da ne smem da pišem?

Smeš da pišeš, samo vodi računa šta pišeš i sve će biti uredu.U suprotnom samo ću skloniti ono što nije podesno, i to je to.Molim te povedi računa i o tome da se držiš teme, i da na temama razgovaraš o temi a ne o sebi i o drugim forumašima.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-12-07, 12:34

Pošto smatram da sam pružio priliku forumašici Diani da izjasni svoje stavove po pitanju mene na temi udri po amosu, ona idalje je koristila druge teme, tako da smatram da ta tema više nije potrebna i ukloniću je da ne prlja naš lepi forum.Ukoliko neko ima sumnje da se na toj temi događalo nešto što želimo da sakrijemo, postoji snimljeno pa može pogledati, no ne preporučujem.
Svako dobro Very Happy
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2009-12-08, 16:57

Forumaš Diana je banirana na 7 dana.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Admin 2010-01-07, 12:18

Nenadano, opet je počeo sa radom "stari" forum radi kojega, (od kojega) je potekao ovaj "naš" forum.
"Stari" forum je, jednostavno, postao dostupan jučer, po mojim saznanjima, u popodnevnim satima. Interesantno je da je forum proradio nakon što je brat Amos počeo objavljivati prijepis teme "sv. trojstvo" sa "starog foruma", koja je kako već znamo postala nedostupna, ne samo za pisanje nego i za čitanje, kao i cijeli forum.
Tko stoji iza ovih najnovijih akcija nepoznato mi je za sada (naš brat u Kristu, Mario Bošnjak, Ćubela ?), no vjerujem da ćemo to doznati ovih dana.
U svakom slučaju lijepo što je (ako je) brat Ćubela odlučio da plod našeg višegodišnjeg druženja opet bude dostupan javnosti koja od nas (kršćana) može naučiti nešto o opraštanju i ljubavi, a time (i) o Onome koji živi u nama, a koji je tu da bude Svijetlo i neprolazni Život ovoga svijeta koji prolazi.

Admin
Admin

Broj postova : 42
Join date : 2008-10-12

https://isuskrist.forumcroatian.com

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-01-08, 14:16

Eh, dobro je što je proradio.No sada nastupa problem, tamo nikog nema.Dali se isplati sada ulagati napore da opet zaživi.Jer mogao bi opet u jednom trenutku da Adminu pukne film, da se umori i da ga ugasi.Ne znam ja ću pisati na njemu ali ako budem video da neko piše.Da ga razgorevam opet ne mogu.Ako Ćubela ima vremena ja ću se priključiti, no sad ako želim da se družim na ovom forumu mi se sviđa ekipa tako da eto...
Pozdrav za forumaše, primetio sam da u zadnje vreme svi kaskamo nešto na forumu.No ima takvih vremena, dođe nedostatak inspiracije, bili ovi svi praznici, kretalo se među ljudima a manje u virtuelnom svetu.Ali sada su se završile ferije pa ću početi opet nešto da pišem.Samo da mi dođe inspiracija Informacija Icon_biggrin .
Pozdrav i Božiji mir vam želim.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by neaktivan 2010-01-09, 11:36

amos wrote:Pozdrav za forumaše, primetio sam da u zadnje vreme svi kaskamo nešto na forumu.

Također i tebi! Tako nekako je i kod mene stanje, više puta sam si rekao da ču si dat truda da se pozabavim sa određenim temama na "Teologiji" al nikako da krenem. Bilo mi je u par navrata došlo, samo da kažem kako je Gospodin predivan, al nisam znao gdje da to "svrstam". Pa eto, ovim putem svjedočim kako je zaista On predivan, Istinit i vjeran! Slava i hvala neka mu je! 

Božji blagoslov, također!

neaktivan

Broj postova : 126
Join date : 2009-12-06
Lokacija : Zemlja

http://www.illbehonest.com/

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-01-11, 20:25

Molim vas braćo i sestre forumaši da mi oprostite zbog zakasnele reakcije u raščišćavanja nereda.Imao sam tehničkih problema, istekao mi je internet pa nisam mogao da pratim šta se dešava pa su neki postovi koji su povređivali i našu najveću ljubav Gospoda Isusa Hrista i vaše dostojanstvo opstali neko vreme i mogli biti viđeni i time nam svima naneli štetu.No sada sam tu i pobrisaću sve postove osobe simke de sion jer ne želim da čitam da bih mogao da odredim šta je za ostaviti a šta za obrisati.Smatram tu osobu čistim provokatorom, i taj duh smatram da nije Sveti a samim tim pripada onoj drugoj strani koja želi da nas dovede u situaciju da se nerviramo, povredivši naša osećanja.Samo neke stvari koje sam pročitao bile su dovoljne da se osetim loše, i ne želim dalje da se trujem.
Još jednom vas molim da mi oprostite zbog propusta.
Hvala, mir u Gospodu Isus Hristu vam želim.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Admin 2010-01-12, 13:13

Admin wrote:Nenadano, opet je počeo sa radom "stari" forum radi kojega, (od kojega) je potekao ovaj "naš" forum.
"Stari" forum je, jednostavno, postao dostupan jučer, po mojim saznanjima, u popodnevnim satima. Interesantno je da je forum proradio nakon što je brat Amos počeo objavljivati prijepis teme "sv. trojstvo" sa "starog foruma", koja je kako već znamo postala nedostupna, ne samo za pisanje nego i za čitanje, kao i cijeli forum.
Tko stoji iza ovih najnovijih akcija nepoznato mi je za sada (naš brat u Kristu, Mario Bošnjak, Ćubela ?), no vjerujem da ćemo to doznati ovih dana.
U svakom slučaju lijepo što je (ako je) brat Ćubela odlučio da plod našeg višegodišnjeg druženja opet bude dostupan javnosti koja od nas (kršćana) može naučiti nešto o opraštanju i ljubavi, a time (i) o Onome koji živi u nama, a koji je tu da bude Svijetlo i neprolazni Život ovoga svijeta koji prolazi.
"Sad ga vidiš, sad ga ne vidiš" mogli bi nazvati forum http://pentekost.editboard.com, jer nakon par dana dostupnosti opet je neobjašnjivo nestao. Jeli to neobjašnjivo ?

Admin
Admin

Broj postova : 42
Join date : 2008-10-12

https://isuskrist.forumcroatian.com

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-01-12, 17:19

Da , ali ima nešto još zanimljivije.Redirekcija je isključena.Ipak je dobro da sam stavio obaveštenje tamo da treba da se promeni link da bi se moglo doći do ovog foruma.Ne znam šta se događa sa tim forumom,odnosno sa tim uključi isključi.No vrememenom ćemo sigurno dobiti od Gospoda odgovor ako ga budemo tražili.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by anče 2010-01-13, 14:07

amos wrote:Da , ali ima nešto još zanimljivije.Redirekcija je isključena.Ipak je dobro da sam stavio obaveštenje tamo da treba da se promeni link da bi se moglo doći do ovog foruma.Ne znam šta se događa sa tim forumom,odnosno sa tim uključi isključi.No vrememenom ćemo sigurno dobiti od Gospoda odgovor ako ga budemo tražili.
Meni normalno radi. Opet je uključena ili nije ni bila isključivana već je nešto sa netom bilo u pitanju, ko zna....

anče

Broj postova : 94
Join date : 2009-10-22

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by neaktivan 2010-02-24, 20:21

Božji blagoslov sa vama!


Navratio sam nakratko da ispričam svoje odsustvo, i obrazložim da nisam
(i neću biti) u mogućnosti korištenja neta. Jer...pa, tehnićke poteškoće
sa operaterom, mojom gazdaricom (osobom koja mi iznajmljuje stambeni
prostor u kojem trenutno boravim), i mojim novćanikom! =D ugl. nije me
bilo dugo, pa sam ovom prilikom navratio čisto da znate o čemu se radi.
da nemislite da sam vas napustio ili takvo nešto. Ovo vam pišem sa
frendovog kompa, ali takvih prilika nemam puno, a još manje za nekakvo
uređivanje ili prepisivanje propovijedi. Č&R zna o čemu se radi, žao
mi je što taj "poklon" nisam uspio završit. a da stvar bude još gora,
sumanjm da ću moći (nezgodom sam izgubio sve podatke sa HDD-a, tako da
=(( al radilo se o propovjedi Charles Price-a "Znaci
posljednjega vremena" i još neke...pa ako se kome da, neka Googla, možda
i nađe). No ako Gospod dopusti, možda dobijem internet ponovno. Dotad,
(i/ili do uznesenja Crkve) neka vas Gospodin blagoslovi svojim izobiljem
mira, milosti, i Ljubavi Njegove po Duhu izlivene u vaša srca! Na hvalu
i slavu Njegovu! amen!



Marana Tha!

neaktivan

Broj postova : 126
Join date : 2009-12-06
Lokacija : Zemlja

http://www.illbehonest.com/

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-02-25, 02:46

vega wrote:Božji blagoslov sa vama!


Navratio sam nakratko da ispričam svoje odsustvo, i obrazložim da nisam
(i neću biti) u mogućnosti korištenja neta. Jer...pa, tehnićke poteškoće
sa operaterom, mojom gazdaricom (osobom koja mi iznajmljuje stambeni
prostor u kojem trenutno boravim), i mojim novćanikom! =D ugl. nije me
bilo dugo, pa sam ovom prilikom navratio čisto da znate o čemu se radi.
da nemislite da sam vas napustio ili takvo nešto. Ovo vam pišem sa
frendovog kompa, ali takvih prilika nemam puno, a još manje za nekakvo
uređivanje ili prepisivanje propovijedi. Č&R zna o čemu se radi, žao
mi je što taj "poklon" nisam uspio završit. a da stvar bude još gora,
sumanjm da ću moći (nezgodom sam izgubio sve podatke sa HDD-a, tako da
=(( al radilo se o propovjedi Charles Price-a "Znaci
posljednjega vremena" i još neke...pa ako se kome da, neka Googla, možda
i nađe). No ako Gospod dopusti, možda dobijem internet ponovno. Dotad,
(i/ili do uznesenja Crkve) neka vas Gospodin blagoslovi svojim izobiljem
mira, milosti, i Ljubavi Njegove po Duhu izlivene u vaša srca! Na hvalu
i slavu Njegovu! amen!



Marana Tha!

Žao mi je što je tak sa jedne strane, a sa druge mi je drago to što te nema nije uzrokovano sa nekim od nas.Pa polako i ja sam imao svoje vreme kada mi novčanik nije dopuštao net, biće i boljih a i gorih vremena.Neka te Gospod blagoslovi, pa kada možeš ti "svrati" do nas.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2010-02-25, 11:54

Mislio sam jučer na tebe brate u Kristu Isusu i drago mi je da se "čujemo". Lijepo, bratski i pošteno od tebe što si se javio i objasnio nam zašto te nema ovdje. Sada znamo, pa nam je "lakše" kako je to lijepo rekao i brat amos. Željno te čekamo brate vega Very Happy
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija Empty Re: Informacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum