Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")

Join the forum, it's quick and easy

Logirajte se na forum
(ako se ne želite logirati sada, izaberite "Do not display again")
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informacija

+3
Admin
amos
Čovjek & Riječ
7 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2010-07-26, 09:57

diana*** wrote:Pa forum je zaista nekako suv bez amosa,pa mu želim što skoriji povratak,i da reši tu kuću već jednom Informacija - Page 3 75d9f1ec770e4719d27510c3e1659e42
Kapne tu i tamo koja kap Č&Ra,vege...svi smo ponekad napuštali ovo zemljište,pa ajde da se vratimo svi zajedno natrag Informacija - Page 3 F19ebb3c1528491f8426d1051c686e6e
Brat Amos davao je od sebe koliko je mogao i kada je mogao ... u to sam siguran. Biti će bolje ... nadam se Very Happy . Hvala na (dobrom) poticaju.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by diana*** 2010-07-26, 10:38

Ma da,momak radi oko smeštaja,a možda dođe i s nekom novoizgrađenom duhovnom kućom,koja se neće tak lako rušit Very Happy
A i cito ,di je taj?
Tu se došao isposvađat i ode,a bezveze Informacija - Page 3 Ce4c58c554a2573ffee82c7f76e6b28e ,traži si braću ,a pored zdravih očiju ne vidi da su tu
diana***
diana***

Broj postova : 57
Join date : 2010-02-21
Age : 47
Lokacija : heaven

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-07-26, 21:36

Tu sam he,he,he, stražarim ali nemam net pa ne mogu da se uključim malo pobolje u diskusije, no uskoro će i taj problem biti rešen.Naime postoji još jedan razlog zbog kojeg sam slabije aktivan, posle dužeg vremena imam zajednicu u koju želim da uložim sebe i to odvlači dobar deo moje snage, no uskoro ću biti opet aktivniji.
Neću brisati još neko vreme suvišne postove sada bivše forumašice Diane , ali taj problem ću rešavati kada budem imao više vremena.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2010-07-27, 13:02

amos wrote:Tu sam he,he,he, stražarim ali nemam net pa ne mogu da se uključim malo pobolje u diskusije, no uskoro će i taj problem biti rešen.Naime postoji još jedan razlog zbog kojeg sam slabije aktivan, posle dužeg vremena imam zajednicu u koju želim da uložim sebe i to odvlači dobar deo moje snage, no uskoro ću biti opet aktivniji.
Neću brisati još neko vreme suvišne postove sada bivše forumašice Diane , ali taj problem ću rešavati kada budem imao više vremena.
Dobro je da si tu, prisutan brate u Isusu Kristu.
Drago mi je što imaš zajedništvo i što tamo ulažeš svoju snagu, drago mi je i što opet želiš biti aktivniji. Neka Bog svemogući blagoslovi tvoje napore i usmjeri tvoje srce ka Njegovom, štoviše neka tvoje srce postane Njegovo i Njegovo tvoje, amen.
Što se tiče naše forumašice Diane, hvala Bogu što ona traži Božju volju u svom životu, koliko ja vidim, imala je i ima težak život i nesumnjivo joj je potrebna pomoć, podrška i snaga.
Od koga će je dobiti, ako ne od Boga i od onih koji su Njegovi ?
Zato mislim da ne smijemo biti prestrogi, a to ne znači biti pristran, ili "gledati kroz prste", našoj Diani ili bilo komu, to samo znači davati onu milost koju smo i primili, ili pružiti drugima bar samo djelić onog strpljenja koje smo i mi primili (a koje i dalje primamo). Nije svatko od nas isti, nema ni iste kušnje, nema ni istu polaznu točku, nema ni iste darove, ali dobro znamo da je Gospodinu jednako važan svaki ud u Njegovoj Crkvi, pa i onaj koji je najneugledniji (možda i najvažniji ?). Zato apeliram da se ne uznosimo jedni nad druge, da oni koji su duhovniji neka čekaju one manje duhovne, a oni koji su jači da čekaju slabije, jer upravo to od nas traži naš Gospodin. Ne budimo brzi na osudu, pružimo ljubav, kao što je i nama pružena, unaprijed, dok smo još bili i neprijatelji Božji i griješnici i nedorasli. Ne budimo jedni drugima na sablazan. Oni kojima je više dano moraju više i pružiti, jer tako će nas suditi Gospodin. Oni koji su veći, neka budu sluge svima.
Amen.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-07-27, 14:39

Čuj ukoliko se ne slažeš sa mojom odlukom možeš joj slobodno dopustiti pristup forumu, onda ti sam snosiš odgovornost i pred Bogom i predamnom ako ona to zloupotrebi i bićeš mi dužan izvinjenje.Što se tiče prestrogog i prebrzog suda ne sumnjam da si to rekao iz nepoznavanja situacije i mojih pokušaja da dotičnoj forumašici izađem u susret no ona je to svaki put zloupotrebila koristeći to da nanese štetu meni kao osobi i umanji moj uticaj svojim izjavama sramoteći me i pred internet publikom i kontaktirajći moje prijatele, ne brate dok god bude u mojoj moći da je sprečavam da priđe bilo gde gde sam ja, ja ću to i činiti.Vidiš brate mnoge stvari su se događale i mnoge šanse su pružene , od mene dosta, oako ti želiš možeš slobodno kroz mail ili bilo kako drugo da pokušaš da joj pomogneš, ja više jednostavno ne želim da da ima posla sa tim prevarljivim duhom i mučno mi je kada čujem da izgovara moj nik (amos) ili ime mog pastora ili zajednice u koju idem i stoga je dobila ban, i ona jako dobro zna zašto jer je bila više puta upozorena da me ostavi a miru.Ti si brate sebe zaštitio nikom č&r , ja to nisam uradio i pusti da svoje probleme rešavam ne spočitavajući mi da sam prestrog i ne milostiv.Nadam se brate da sam bio kristalno jasan i dovoljno otvoren da me možeš razumeti i ti i svi koi čitaju.
Želim ti mir Gospoda Isusa Hrista.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2010-07-27, 15:56

amos wrote:... ona je to svaki put zloupotrebila koristeći to da nanese štetu meni kao osobi i umanji moj uticaj svojim izjavama sramoteći me i pred internet publikom i kontaktirajći moje prijatele, ...
Standarde kršćanina, brate moj u Isusu Kristu nisam ja postavio (i nikad nisam mislio da su laki), oni su (laki) samo za Onoga koji živi u nama, Isusa Krista :
Leđa podmetnuh onima što me udarahu, a obraze onima što mi bradu čupahu, i lica svojeg ne zaklonih od uvreda ni od pljuvanja.
Prezren bješe, odbačen od ljudi, čovjek boli, vičan patnjama, od koga svatko lice otklanja, prezren bješe, odvrgnut.
Zlostavljahu ga, a on puštaše, i nije otvorio usta svojih.
Sluga moj pravedni opravdat će mnoge i krivicu njihovu na sebe uzeti.
Kakva li sam progonstva podnio ! I iz svih me izbavio Gospodin !
A i svi koji hoće živjeti pobožno u Kristu Isusu, bit će progonjeni.
Budi trijezan u svemu, zlopati se, djelo izvrši blagovjesničko, služenje svoje posve ispuni !
... ne brate dok god bude u mojoj moći da je sprečavam da priđe bilo gde gde sam ja, ja ću to i činiti.Vidiš brate mnoge stvari su se događale i mnoge šanse su pružene , od mene dosta, oako ti želiš možeš slobodno kroz mail ili bilo kako drugo da pokušaš da joj pomogneš, ja više jednostavno ne želim da da ima posla sa tim prevarljivim duhom i mučno mi je kada čujem da izgovara moj nik (amos) ili ime mog pastora ili zajednice u koju idem i stoga je dobila ban, i ona jako dobro zna zašto jer je bila više puta upozorena da me ostavi a miru.Ti si brate sebe zaštitio nikom č&r , ja to nisam uradio i pusti da svoje probleme rešavam ne spočitavajući mi da sam prestrog i ne milostiv.Nadam se brate da sam bio kristalno jasan i dovoljno otvoren da me možeš razumeti i ti i svi koi čitaju.
Želim ti mir Gospoda Isusa Hrista.
Nikoga ne optužujem, niti prisiljavam na bilo što, svatko će napraviti onako kako misli da je ispravno i svatko će odgovarati istom Sucu za svoje odluke i djela.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-07-27, 16:16

Čovjek & Riječ wrote:Standarde kršćanina, brate moj u Isusu Kristu nisam ja postavio (i nikad nisam mislio da su laki), oni su (laki) samo za Onoga koji živi u nama, Isusa Krista :
Leđa podmetnuh onima što me udarahu, a obraze onima što mi bradu čupahu, i lica svojeg ne zaklonih od uvreda ni od pljuvanja.
Prezren bješe, odbačen od ljudi, čovjek boli, vičan patnjama, od koga svatko lice otklanja, prezren bješe, odvrgnut.
Zlostavljahu ga, a on puštaše, i nije otvorio usta svojih.
Sluga moj pravedni opravdat će mnoge i krivicu njihovu na sebe uzeti.
Kakva li sam progonstva podnio ! I iz svih me izbavio Gospodin !
A i svi koji hoće živjeti pobožno u Kristu Isusu, bit će progonjeni.
Budi trijezan u svemu, zlopati se, djelo izvrši blagovjesničko, služenje svoje posve ispuni !
Slažem se sa standardom ali postoji još jedan standard reči :
Tit 3:10 Čovjeka jeretika po prvome i drugom svjetovanju kloni se, Tit 3:11 Znajući da se takovi izopačio, i griješi, i sam je sebe osudio.
Tako da se ja sklanjam od svih koji tvrde da krštavaju Duhom Svetim i da sam ja sedmi glasnik koji trebam da ih najavim, i još mnoge druge tvrdnje.

Nikoga ne optužujem, niti prisiljavam na bilo što, svatko će napraviti onako kako misli da je ispravno i svatko će odgovarati istom Sucu za svoje odluke i djela.
Meni je tako izgledalo kao da mi spočitavaš nešto pa velim da objasnim da ne bude neke nedoumice zašto i zbog čega, a uostalom nešto me puno i ne zanima dali može bilo ko da vidi ovaj slučaj onako kako sam ga doživeo na svojo koži, i ako ti se pomaže samo napred, nemoj mene da guraš u to, ja ne želim više da sa tim duhom imam posla.Taj duh nije Božiji nego je samo jedan demon koji tu jadnicu laže, a ona se čvrsto drži telaži i naziva sebe još i prorokom, a je nebih moga ni da je nazovem sestrom dok se ne obrati ka Gospodu Isusu Hristu onako kako je po reči.
Svako dobro Informacija - Page 3 Icon_biggrin
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2010-08-26, 12:51

Informacije radi : (to sam trebao i prije reći) bio sam na odmoru daleko od kompjutera i sličnih korisnih "pomagala", pa me nije bilo ovdje na forumu. Žao mi je što je (moja) situacija (još uvijek) takva da kako radi nedostatka vremena, tako i radi ograničenih tehničkih mogućnosti malo (ispod mojih želja) učestvujem u radu foruma. Kada će se to promijeniti i hoće li, ne znam.
Vidjet ćemo Very Happy
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Admin 2010-09-29, 12:58

Danas smo unijeli neke sitne izmjene na forum : npr. kada netko zapamti neku od stranica sa foruma, ime file-a će biti "Isus Krist - radosna vijest", isto tako kada na tražilicama bude pronađen ovaj forum, također će pisati "Isus Krist - radosna vijest", što se pojavljuje i na tabu kao naslov kada su stranice (forum) otvorene. Malo, ali čovjeka veseli Very Happy , jer Isus Krist zapravo jest radosna vijest ... za one koji Ga poznaju, naravno ...

Admin
Admin

Broj postova : 42
Join date : 2008-10-12

https://isuskrist.forumcroatian.com

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Admin 2010-10-11, 16:05

Izbrisali smo posjetioca po imenu "Designer hangbags", izbrisali, protjerali (ban) njegovo ime, mail adresu, kao i IP adresu. Da ne dođe više. Ostavio je ovdje pet svojih poruka koje nisu imale nikakve veze sa zadanim temama, a ni sa tematikom ovog foruma. Koliko sam shvatio došao je ovdje prodavati svoje proizvode, što nije poželjan motiv na ovom mjestu koje se bavi Životom.
A Život se ne kupuje novcem zar ne ?

Admin
Admin

Broj postova : 42
Join date : 2008-10-12

https://isuskrist.forumcroatian.com

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by neaktivan 2010-11-02, 01:30

Život je dar od Boga! Nemože se kupiti nićime. On se dobiva, ili odbacuje.


A za taj ban, tj. tu osobu, pa nisam bio dosta dugo, aktivan pa nevidjeh. Ali slažem se da nikako nije prikladno reklamirati bilo što ovdje.

neaktivan

Broj postova : 126
Join date : 2009-12-06
Lokacija : Zemlja

http://www.illbehonest.com/

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2010-11-02, 10:56

vega wrote:... slažem se da nikako nije prikladno reklamirati bilo što ovdje.
Osim Isusa Krista, dakako ... Very Happy
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by amos 2010-12-14, 20:24

Obaveštavamo drage forumaše da je član Simona Papić banirana zbog prozivanja po imenu , vređanja , šaranja i škrabanja po forumu.
amos
amos

Broj postova : 534
Join date : 2009-09-22
Age : 44

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Nova domena foruma (isuskrist.forumcroatian.com)

Post by Čovjek & Riječ 2011-02-28, 02:05

Domena ovog foruma nastala je slučajno, kao i sam forum.
Brat Amos i ja koji smo, nekako začetnici života foruma i obdržavatelji njegova života (nadamo se voljom Božje milosti), složili smo se, obzirom na pripadnost Isusu Kristu koji nije pripadnik ni jedne, ili, možemo reći pripadnik je svih denominacija (ni jedna mu nije manje, ili više draga), da bi domena isuskrist.forumcroatian.com bolje odgovarala ovom forumu i njegovoj misiji.
Zainteresirani za rad ovog foruma, neka si zapišu tu adresu kako bi mogli pristupiti forumu, nakon što mu se promjeni adresa (za cca 10-ak dana).
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Čovjek & Riječ 2011-03-14, 10:39

Čovjek & Riječ wrote:... Zainteresirani za rad ovog foruma, neka si zapišu tu adresu kako bi mogli pristupiti forumu, nakon što mu se promjeni adresa (za cca 10-ak dana).
Evo, jučer smo promjenili adresu i sada je ona https://isuskrist.forumcroatian.com. Ako netko upiše staru adresu http://pentekost.forumotion.com to će ga također dovesti na ovu novu. Neka je blagoslovljeno jedino ime koje je dano ljudima da se pomire s Jedinim i svemogućim Bogom, ime Isusa Krista, jer u Njemu svi su pozvani, opravdani i posvećeni. Svi koji Ga prime. Amen.
Čovjek & Riječ
Čovjek & Riječ

Broj postova : 806
Join date : 2008-10-12

Back to top Go down

Informacija - Page 3 Empty Re: Informacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum